Armia POL

Nasza Armia!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-14 12:46:11

Makaveli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 4
Punktów :   

Strategia gry

Jestem nowy w tej grze, chociaż rozwijam się całkiem dobrze (zacząłem w top 3000, a już jestem w top500 i pnę się coraz wyżej ) i chciałbym się dowiedzieć od doświadczonych graczy jaką strategię gry przyjąć najlepiej, aby rozwijać się najszybciej.
Chodzi mi mniej więcej o kolejność budowy: co i do jakiego poziomu oraz w międzyczasie ile wojska trenować? Jakie umiejętności dodawać?
Chciałbym, żeby w tym temacie każdy dzielił się swoją skuteczną wizją gry. :]

Po dotychczas odbytym czasie w grze od razu zauważyłem, że najbardziej potrzebnymi rzeczami są kopalnie na wysokim poziomie z jednoczesnym zapewnieniem miejsc dla parobków, umiejętności bankowości i wykształcenia oraz dobrze by było mieć jeszcze jakieś miejsce do "farmienia". Co jeszcze drodzy klanowicze? :]
Do którego poziomu rozwijać stajnie, koszary względem budynków dających surowce. Ja ustaliłem priorytet na kopalnie.

Offline

 

#2 2009-02-14 15:06:43

bluszcz1910

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Strategia gry

bardzo dobrze..na tym etapie gry, kiedy jeszcze nie ma tylu ataków , wysoki vlv kopalni to podstawa..dobrze jest też mieć min. 5-6 lvl murów, bez maszyn oblężniczych zwykła armia najeżdzająca będzie miała problem ..

w inwestowac? w koszary, kuźnie i warsztat aż pojawią Ci się kusznicy - to najlepsza jednostka strzelecka w grze
oczywiscie podnoś też w kuźni lvl ataku i obrony kuszników, mając warsztat pojawi Ci się też balista (nie pamietam na którym lvl-u warsztatu)..balista i kusznicy (ustawieni w formacji w ostatnim rzędzie = wymiecienie armii wroga )
PS.ja mam stajnie na 3 lvl-u - moge rozwijac lekka kawalerie, na wyzszym lvl-u bedzie dostępna ciężka kawaleria - ale oni przy atakach i tak giną, więc nie warto duzo ich budować

Offline

 

#3 2009-02-15 12:49:03

Nieszky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Strategia gry

Balista jest na 3 lvl warsztatu, warto ją rozbudowywać i ulepszać w kuźni, bo jest lepsza od kuszników. Sporo życia i spore obrażenia daje. Ale na początek to tylko kopalnie i lekka kawaleria do zbierania pobojowisk. Moim zdaniem warto też w szybkość inwestować, po 1. Szybciej do pobojowiska dotrzesz 2. Jak będziesz farmić krócej twój zamek będzie odsłonięty a i przeciwnik będzie miał mniej czasu na przygotowanie obrony

Offline

 

#4 2009-02-27 11:19:58

thor_66

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Strategia gry

balista jest chyba od 5 poziomu warsztatu =] ale narazie i tak jest malo przydatna bo trzeba miec 500 ludzia żeby wysyłac je do ataku =//
i ja mialem troche inne metode ale oczywiscie nie mowie ze jest lepsza=]
kopalnie tylko na 5 -6 poziomie mam i najwazniejsze zrobic sobie armie conajmniej 100-200 zawodowych łuczników a potem kuszników ustawiasz ich w 4 lini a w 1 i 2 po jednym z kazdego rodzaju i tak mozesz atakowac farmy bez wiekszych strat. i na tym duzo wiecej zarabiac niz na kopalnaich
mur mam na 9 ale to tylko zeby mniejszych zniechecic bo przy większym ataku i tak zabija jedna jednostke
oplacilo tez mi sie wybudowanie około 30 kawaleri i szybko posywałm ich we wszystkich kierunkach na nieaktywne zamki czasami wracaja z niczym ale często przynoszą po 500 kazdego
a teraz staram sie jak najszybciej wybudowac szpital bo ta drobnica się jednak przydaje jak sie ciagle zamki z murami atakuje,
a poza tym to nie trzymam w zamku zadnej armii ciagle wysyłam ich na akcje na noc na dalsze odleglosci
i oczywiscie mam kryjówke na max poziomie.

i narazie nikt nic mi nei moze zrobic, martwie sie tylko jak sprawa sie ma z burzeniem budynków jak to procentowo często sie przytrafia..
ale na razie i tak nie ma sensu zebym zostawial armie na noc w zamku bo jak ogladalem raporty z walki innych to moich 200 kuszników ma marne szanse z takimi co maja po 1000..

a później chyba w koszary pójdę bo denerwuje mnei jak trzeba czekac półtorej h zeby 10 kuszników zrobic=///

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manga-project-poland.pun.pl www.radiliveremix.pun.pl www.vynnth.pun.pl www.eforg.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl