Armia POL

Nasza Armia!


#1 2009-02-14 13:04:34

Makaveli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 4
Punktów :   

Sposób na nieuczciwych

W tym temacie chciałbym przedyskutować z Wami sprawę "jak sprawdzić, który z nas nie klika w linki".

Jako, że surowców otrzymuje w miarę rozwoju coraz więcej (na szczęście twórcy gry pomyśleli i liczba surowców za werbowanie nie jest stała, a uzależniona od wydobycia kopalni), czymś niemądrym byłoby nieskorzystanie z takiej ilości członków w klanie. Jedno kliknięcie od każdego dziennie (ponad 300 osób) jest równoważne z korzyściami o jakich inne klany mogą pomarzyć.
Obowiązkiem jest dotrzeć do każdego członka i uświadomić mu to, że taki mamy priorytet.

Najprostszym sposobem byłoby po prostu napisanie przez każdego z nas posta w danym temacie i z każdym dniem dodawanie dat poprzez edycje danego posta. Dat, w którym odrobiliśmy pańszczyznę tzn. kliknęliśmy w linki. Sprawiłoby zapewne dużo problemu, gdyż każdy z nas musiałby się zarejestrować na forum, pewnie 1/3 z nas to zrobi (chociaż to też jest jakiś sygnał do usuwania nieaktywnych graczy, bo ja nieaktywność rozumiem również poprzez nieudzielanie się w życie klanu).
Administracja klanu nie byłaby pewnie za tym pomysłem, więc trzeba znaleźć jakiś sposób, przez który sprawdzimy "kto klika".
Dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie tego skryptu, który otwiera stronki za nas, tylko priorytetem byłoby dodanie wszystkich linków...
Jaki pomysł? Mam na myśli zainstalowanie tego skryptu na jakiejś prostej stronie, gdzie administrator może sprawdzić "ostatnie logowanie" danego gracza, choćby na tym forum (ale nie każdy po wejściu na forum musi kliknąć w linki).

Po numerach IP też pewnie nikomu nie uśmiecha się sprawdzać. Najprostszym sposobem na sprawdzenie (nie na stworzenie systemu) byłaby taka stronka, po której otwarciu znajdowało by się pole "Twój nick". Tam wpisywałoby się swój nick (po jednym wpisaniu przeglądarka by go już zapamiętała, więc później byłaby tylko kwestia kliknięcia ''OK"), po czym klik w 'ok' i otwiera się ten skrypt napisany przez naszego kolegę, a nick gracza wędrowałby do jakiejś bazy danych, czy nawet pliku .txt, gdzie admin sprawdzałby 'kto klika".

Absolutnie nie narzucam swojego pomysłu, ale chcę zachęcić do jakiejś dyskusji. Co Wy myślicie na ten temat? Trzeba sprawdzać kto klika, a kto nie?

Offline

 

#2 2009-02-14 13:59:16

Jarosław

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sposób na nieuczciwych

Zgadzam się z przedmówcą. Wiem, że to dodatkowa robota dla szefostwa, ale dyscyplina musi w klanie być. Bez wzajemnego wsparcia nawet tak drobnego jak klikianie, cała sprawa będzie funta kłaków warta.

Offline

 

#3 2009-02-14 14:28:32

bluszcz1910

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sposób na nieuczciwych

osoby nieaktywne, nie udzielające sie na forum, na bank tez nie klikają w linki...
Szefostwo powinno dać czas np. 7 dni na rejestracje na forum, kto tego nie zrobi - out z klanu i farmienie

PS.napisałem swoje spostrzeżenia na forum gry w dziale PIERDOŁY - mam nadzieje, że liderzy i osoby rządzące przeczytają

Offline

 

#4 2009-02-15 12:55:11

Nieszky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sposób na nieuczciwych

Rejestracja na forum nie jest niezbędna do gry. Ważne jest regularne granie i gdybyś regularnie czytał forum wiedziałbyś, że wczoraj poleciało ponad 20 nieaktywnych graczy. Dziś poleci koło 10 kolejnych.
Pełną listę wywalonych Minister Propagandy kondziu70 wyśle wszystkim dziś po 23.
A co do głosowania na linki - Premieros pracuje nad odpowiednim skryptem, o czym też byś wiedział, gdybyś czytał forum

Offline

 

#5 2009-02-15 21:40:46

bluszcz1910

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sposób na nieuczciwych

regularnie czytam forum.. kiedy pisałem w/w posta jeszcze 20 osób nie było wywalonych

Offline

 

#6 2009-02-16 00:28:43

cliper

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Sposób na nieuczciwych

Ja nie wiem co to za problem odpalic prgram ktory zostal zrobiony przez jendego z klanowiczow. Ja codziennie wieczorem, zanim ide spac wlaczam go sobie i chodzi przez noc. Wiem ze nie wszyscy moga sobie pozwolic zeby ich komputer chodzil przez cala noc, wiec niech wlacza go jak siedza przy nim. Ten program naprawde nie spowalnia neta, a ile moze dac kazdy wie.

Offline

 

#7 2009-02-24 10:40:02

grzela182

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sposób na nieuczciwych

gdzie znajde ten programik??

Offline

 

#8 2009-02-27 11:28:01

thor_66

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sposób na nieuczciwych

problem jest taki ze zalezy od tego jaki masz net, ja np w domu za cholere nie mam szans na odpalenie programiku a reczne klikanie to pol dnia klikania tak mi wolno net chodzi , daltego klikam tylko w pracy gdzie jest troche lepiej ale i tak programik wiesza mi kompa, dlatego recznie klikam, staram sie jak najczesciej i jak najwiecej ale nie zawsze mam mozliwosc dlatego spokojnie z pomyslami z wywalaniem za nie klikanie =]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.125dys.pun.pl www.ecdl.pun.pl www.poradnikmfo.pun.pl www.naszemopsy.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl